Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z mistrzostwapolski.com.pl

Tanie szklarnia z poliwęglanu komorowego

Małgorzata Kowalczyk 2018-11-24 0 komentarzy
Wpis

Uwielbiasz nowalijki i nigdy nie możesz doczekać się wiosny, żeby zajadać się świeżymi warzywami? Teraz możesz mieć świeże warzywa przez cały rok! Wystarczy postawić w swoim ogrodzie szklarnię i hodować w niej warzywa. Dobrym wyborem będzie szklarnia z poliwęglanu komorowego, ponieważ poliwęglan komorowy jest materiałem odpornym na zmienne temperatury, płyty z poliwęglanu zatrzymują więcej ciepła wewnątrz szklarni, niż np. tafle szkła, i co ważne, takie szklarnie z poliwęglanu prezentują się efektowniej niż tunele foliowe czy te pokryte szkłem. Dużą zaletą poliwęglanu komorowego jest to, że w razie uderzenia nie rozpada się on na małe kawałki, a poza tym, szklarnie z poliwęglanu są tańsze w użytkowaniu, gdyż nie pękają podczas zmiennych warunków pogodowych, mogą stać przez cały rok, bez konieczności demontażu i zimą, np. śmiało może zalegać na nich śnieg, co nie zawsze jest takie oczywiste w przypadku szkła.

Na greenhouse-service.pl zapoznasz się z różnymi modelami szklarni z poliwęglanu i ze szkła hartowanego. Rekomendowana firma poleca szklarnie poliwęglanowe producenta Euro-Serre z Belgii, którego szklarnie są produkowane z profili aluminiowych, na które producent daje 12-letnią gwarancję. Polecane szklarnie są trwałe i stabilne, a ponadto mają niezbędne certyfikaty wytrzymałościowe.

Jeśli interesuje Cię lekka i tania szklarnia z poliwęglanu komorowego do postawienia na niedużej działce, to zdecyduj się na model Euro-Micro, jest to szklarnia, którą możesz także postawić na tarasie, gdyż wymiary szklarni to ok. 160 cm szerokości, ok. 236 – 457 cm długości i ok. 200 cm wysokości, wyposażona jest w drzwi na zawiasach i zamykana jest na zamek.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!