Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z mistrzostwapolski.com.pl

Plastikowe pojemniki transportowe - oferta TM24

Stanisław Wiśniewski 2019-03-14 0 komentarzy
Wpis

W trakcie składania zamówień na pojemniki plastikowe transportowe warto upewnić się, że mają ne odpowiednią jakość i sprawdzą się w codziennej praktyce funkcjonowania firmy. TM24.pl wśród najważniejszych cech tego rodzaju produktu wyróżnia:

  • uniwersalność przeznaczenia - muszą sprawdzać się przy różnych transportach i zapewniać wiele możliwości,
  • zgodność z przepisami i normami Unii Europejskiej - przede wszystkim chodzi tutaj o branżę spożywczą i kontrolę jakości pojemników, które mają kontakt z żywnością (muszą zapewniać bezpieczny i jak najbardziej higieniczny transport),
  • możliwość wyboru różnych kolorów, które sprzyjają segregacji i układaniu różnych kategorii produktów (na przykład pojemniki mogą być białe, żółte, niebieskie, czerwone i zielone),
  • szeroki zakres temperatur, w których można korzystać z pojemników (od minus dwudziestu stopni do aż sześćdziesięciu stopni na plusie - takie parametry wiążą się z wykorzystaniem solidnego materiału odpornego na uszkodzenia i zniekształcenia w wyniku nadmiernego zimna lub gorąca).

Pojemniki transportowe muszą być też funkcjonalne z punktu widzenia pracownika. Powinno się je łatwo chwytać i przenosić. Kolejną kwestią jest możliwość bezpiecznego sztaplowania. Układanie towaru warstwowo pozwala zaoszczędzić miejsce i zapewnia większy porządek na magazynie. Standardowe pojemniki sztapluje się przy nośności do 350 kilogramów. Na stronie internetowej pod adresem tm24.pl można obejrzeć listę pojemników pochodzących od sprawdzonych producentów. Wysoka jakość podąża tutaj w parze z korzystnymi cenami. W ofercie dostępne są również wózki paletowe, rusztowania, szafki warsztatowe, owijarki i materiały do pakowania, środki czystości oraz podesty robocze.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!