Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z mistrzostwapolski.com.pl

Hurtownia - śruby

Marek Majewski 2019-03-31 0 komentarzy
Wpis

Na miano odpowiednie hurtownika z pewnością zasługuje firma Nycz. Wieloletni importer najlepszych wyrobów metalowych z całego świata, bazując na swoim doświadczeniu, od lat dostarcza na polski rynek wysokiej jakości produkty. Dzięki temu praca przy ich wykorzystaniu przebiega bezpiecznie, sprawnie i bezproblemowo. Z racji braku pośredników w imporcie przedsiębiorstwo odznacza się bardzo atrakcyjnymi cenami.

Co do samego asortymentu, to znajdziecie w nim Państwo kilkanaście tysięcy referencji z kategorii takich, jak wyroby śrubowe, liny, druty, siatki i narzędzia. Firma jest znana przede wszystkim jako hurtownia śrub, dlatego też wybór tych elementów jest najbardziej imponujący.

W katalogu znajdzuecie Państwo śruby nierdzewne, czarne i o pokryciu galwanicznym, oraz drobno zwojowe. Wszystkie produkty mogą mieć zastosowanie standardowe lub specjalistyczne. Poszczególne modele różnią się ze względu na tym łba (stożkowy, walcowy, grzybkowy), gwintowania (trapezowe, metryczne drobnozwojowe) oraz dodatkowe parametry jak np. podwyższona klasa wytrzymałości. Oprócz śrub, w tej kategorii dostępne są także pręty gwintowane i elementy złączne ze stali kwasoodpornej.

Poza śrubami możecie Państwo nabyć znakomite narzędzia oraz elektronarzędzia od znanych marek (w tym marki FIXMAN, której hurtownia jest wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem), a także liny, siatki i druty o zróżnicowanym zastosowaniu.

W każdym wypadku klienci mogą liczyć na niezawodność, najwyższe parametry oferowanych produktów i zgodność ze wszystkimi normami.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!