Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z mistrzostwapolski.com.pl

Dla kogo tablica tekstylna?

Maksymilian Jakubowski 2019-02-15 0 komentarzy
Wpis

Najczęściej tablice tekstylne kojarzone są ze szkołami, gdzie mogą pozwalać na przykład na wymianę informacji w pokoju nauczycielskim. Doskonale sprawdzają się również przy dekoracjach i prezentacji prac plastycznych wykonanych przez uczniów. To popularny element w klasach i na korytarzach, który można dowolnie personalizować i który sprawia, że wnętrza stają się cieplejsze i bardziej przytulne.

Biura i instytucje opracowały już sprawdzone sposoby na wykorzystanie tablic. Najczęściej są one dość konwencjonalne. Na tablicy przyczepia się karteczki z planem dnia, tygodnia i miesiąca, pozostawia informacje o ważnych projektach i spotkaniach biznesowych. Współczesne korporacje niekiedy wyłamują się z tego schematu i wykorzystują ten produkt do integracji pracowników. Przykład? Na tablicy można przyczepiać karteczki o swoich sukcesach, myślach, przesyłać komplementy innym.

Podobne zastosowania odnajduje się w prywatnych domach. Firma Arte-bis często sprzedaje produkty klientom indywidualnym. Ich przykładowe pomysły na wykorzystanie tablic to:

  • pomoc naukowa - przyczepianie obcych słówek, wzorów, regułek, rzeczy, których trzeba nauczyć się na pamięć,
  • zbiór wspomnień i pamiątek - wystarczy z każdej podróży przywozić choć jedną pocztówkę, a następnie powiesić je obok siebie,
  • podział domowych obowiązków - czasem trudno odnaleźć kompromisy i zachować porządek, a przejrzysty plan sprzątania, zmywania i wynoszenia śmieci bywa niezwykle pomocny,
  • wzajemne komunikaty - gdy mieszkańcy domu ciągle mijają się i nie mają czasu na kontakt, mogą w tygodniu zostawić sobie choćby miły liścik na tablicy.

Na stronie internetowej pod adresem artebis.com.pl można znaleźć tablice tekstylne pochodzące bezpośrednio od producenta.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!