Najlepsze artykuły branżowe, najbardziej godne zaufania firmy w Internecie - tylko z mistrzostwapolski.com.pl

Czego unikać po faceliftingu?

Oliwia Marciniak 2018-12-31 0 komentarzy
Wpis

Twarz to jeden z najważniejszych elementów ludzkiego ciała, biorąc pod uwagę wygląd zewnętrzny. To waśnie, głównie, na podstawie tego, jak prezentuje się czyjaś buzia, ocenia się wiek danej osoby, jej atrakcyjność i poziom, na jakim dba o siebie. 

Z biegiem lat i rozmaitych wydarzeń życiowych, ludzka twarz ulega licznym zmianom prowadzącym do jej starzenia. Pojawiają się zmarszczki, cienie, przebarwienia. Nierzadko, owal twarzy ulega obsunięciu. Wszystkie te czynniki sprawiają, że wygląda się starzej i mniej atrakcyjnie. 

Jednak, z takich sytuacji jest skuteczne wyjście. Oferuje je nowoczesna medycyna estetyczna. W miejscu, takim jak klinika meaclinic.pl, pacjenci mogą liczyć na fachową obsługę, profesjonalne doradztwo i efektywne działania. 

Zabiegiem, który widocznie poprawia wygląd pacjentów, jest lifting twarzy.  Klinika oferuje swoim podopiecznym szereg nieinwazyjnych zabiegów, dających efekt zbliżony do tego, jaki przynosi lifting chirurgiczny.

Oto metody, z których można skorzystać:

  • mikroprądy: urządzenie używane do tego zabiegu wpływa pozytywnie na mięśnie, pobudzając je do reedukacji
  • modelowanie twarzy: mięśnie twarzy, które uległy nadmiernemu rozciągnięciu, zostają ponownie napięte
  • nawilżanie i odmładzanie: to zabieg, w trakcie którego nakładana jest specjalna maska, wspomagana użyciem elektrod

Każdy z wyżej wymienionych zabiegów, przeprowadzany jest pod kontrolą specjalisty i z uwzględnieniem wszystkich przepisów bezpieczeństwa. Warto zapoznać się ze szczegółową ofertą kliniki, dostępną na jej stronie internetowej. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!